در این صفحه تعدادی از دمو های آماده شده توسط تیم سوشیاوب قرار گرفته تا شما بتوانید بسته به نوع کسب و کار خود با سایت هایی کارامد و با طراحی گرافیکی چشم نواز که متناسب با حوزه فعالیت مشخص شده طراحی شده، آشنایی پیدا کرده و بهتر بتوانید سایت مورد نظر خود را پیدا کنید. لازم به ذکر است تمامی متون به کار رفته به صورت پیشفرض و برای شکل دادن به سایت هستند و معنای خاصی ندارند . و نیز تمامی متون، تصاویر، رنگ ها و المان های صفحه متناسب با سلیقه و نیاز شما به صورت اختصاصی شخصی سازی خواهند شد.

دمو سایت پزشکی

دمو پزشکی توسط تیم سوشیاوب طراحی شده، از امکانات این سایت می توان به امکان معرفی کادر، نوبت دهی انلاین، نسخه دهی آنلاین، فروش دارو و  کلی امکانات جذاب دیگر اشاره کرد.

دمو دندان پزشکی توسط تیم سوشیاوب طراحی شده. از امکانات این سایت میتوان به رزرو نوبت اینترنتی ، معرفی کادر خود ، فروش محصول و کلی ویژگی های کارآمد دیگر اشاره کرد.

این دمو توسط تیم سوشیاوب طراحی شده و بهترین گزینه برای عزیزانی است که در صنعت فعال هستند . با این سایت شما می توانید به خوبی شرکت یا کارگاه صنعتی خود را معرفی کرده و محصولات و خدمات خود را به مخاطبانتان معرفی کنید .

فروش گل و گیاه از بیزنس هایی است که خیلی خوب راه خودش رو در کسب و کار آنلاین ایران پیدا کرده، اگر شما هم قصد فعالیت تو این زمینه رو دارید بهتون پیشنهاد میکنیم که حتما نگاهی به این دمو بیاندازید.

اگر بیزینس شما طراحی داخلی ، دکوراسیون منزل و محل کار و یا فروش مبلمان است پیشنهاد میکنیم از این دمو دیدن فرمایید، چرا که این سایت دقیقا  همان چیزی هست که شما به آن احتیاج دارید.

این سایت مختص مربیان ورزشی و باشگاه داران عزیز است. با این سایت شما می توانید به تبلیغات باشگاه خود پرداخته و نیز به صورت آنلاین به متقاضیان برنامه های ورزشی و غذایی ارایه کنید و یا به فروش محصولات خود بپردازید.

اگر بیزنس شما طراحی داخلی و دکوراسیون و یا فروش مبلمان است پیشنهاد میکنیم از این دمو دیدن فرمایید، چرا که این سایت دقیقا  همان چیزی هست که شما به آن احتیاج دارید.

دمو سایت های وکالت و حقوقی مخصوص وکلای عزیز و موسسه های حقوقی طراحی شده اند. اگر بیزنس شما هم مرتبط با این موضوع است پیشنهاد میکنیم که این دمو را تماشا کنید.

سایت ها و دمو های وکالت و حقوقی مخصوص وکیل های عزیز و یا موسسه های حقوقی طراحی شده اند. اگر بیزنس شما هم مرتبط با این موضوع است پیشنهاد میکنیم که این دمو را تماشا کنید.

دموی رستوران یک سایت فوق العاده برای  کسانی است که بیزنس آنها رستوران یا فست فود است. از ویژگی های این سایت می توان به امکان سفارش آنلاین، صدور فیش سفارش،منوی آنلاین و … اشاره کرد.

این دمو مناسب کسانی است که به یک سایت برای کافه خود احتیاج دارند. در این سایت شما میتوانید بلاگ های مختلف ایجاد کنید، منوی دیجیتالی خود را ارایه کنید ،محصولات مختلف خود را به فروش بگذارید و … 

دمو املاک توسط تیم سوشیاوب طراحی شده. با داشتن این سایت قادر خواهید بود که به بهترین شکل فایل های خود را برای فروش و یا اجاراه در فضای آنلاین قرار دهید. برای مشاهده امکانات بینظیر این سایت بر روی مشاهده دمو کلیک کنید.