سفارش بنر و اسلایدر

برای دریافت بنر و اسلایدر مناسب سایت خود تنها کافیست فرم مربوطه را پر کنید تا بنر خود را تحویل بگیرید.

قیمت : ۱۷۲ هزار تومان

سفارش لوگو

تنها با پر کردن یک فرم لوگو اختصاصی خود را دریافت کنید.

قیمت : ۸۹ هزار تومان

مشاوره انتخاب لوگو و بنر

اگر برای طراحی بنر و اسلایدر و لوگوی خود نیاز به مشاوره دارید می توانید به صورت رایگان از متخصصین ما مشاوره بگیرید. برای اینکار کافیست به صفحه مشاوره مراجعه نمایید.

_

طراحی
بنر و اسلایدر

اگر به دنبال راهی برای بهتر دیده شدن هستید، می توانید از بنر و اسلایدر سایت در شکل و مدل های مختلف گرافیکی استفاده نمایید. در سوشیاوب طراحی بنر و اسلایدر به صورت تخصصی و ویژه انجام می شود و ایده پردازی بر هر طرح به صورت اختصاصی و مختص به آن طرح بکارگرفته می شود.

 

بنر چیست ؟؟  

 

همانطور که پیش تر گفته شد بنر سایت نوعی ابزار تبلیغی برای انتقال پیام به دیگرانه که شامل تصویر و متن هاییه که یک پیغام یا رویداد رو  به بینندگان منتقل می کنه . این بنرها توی سایت شما قرار میگیرن و میتونن بخشی از خدمات مهم شما رو به صورت پررنگ تر مورد توجه بینندگان قرار بدن. با استفاده از این بنرهای اختصاصی میتونید کاربران رو از اخبار مهم سایتتون مطلع بسازید یا اینکه به صفحات ویژه مستقیما راهنماییشون کنید.

 

اهمیت بنر برای سایت !!

 

طراحی بنر سایت اگر بصورت اصولی انجام بشه، میتونه با استفاده از عکس ها و متن های جذاب، کاربر رو دقیقا به سمتی از سایتتون سوق بده که موجب فروش بیشتر شما بشه. بطور مثال ، یکی از محصولاتتون سود خیلی خوبی براتون داره. با طراحی یک بنر جذاب، شما تمرکز مشتری رو به سمت خرید این محصول منعطف میکنید. این اتفاق موجب فروش و سود بیشتر شما میشه. پس ازش غافل نشید.

sketch (2)
sketch (2)

خدمات ما

آیا به

مشاوره

نیاز دارید؟

بنر و اسلایدر