سوالات متداول

سوالات متداول

بخشی از پرتکرار ترین سوالات شما عزیزان را در این بخش قرار دادیم تا در صورتی که این سوالات برای شما هم وجود دارد ، پاسخ آن را مشاهده فرمایید.

طراحی شما بین 7 تا 10 روز زمان میبرد و سپس پس از تحویل به شما و دریافت لیست ویرایش از سوی شما 3 تا 5 روز نیز اعمال کردن ویرایش ها زمان می برد به عبارتی حداکثر ظرف 15 روز سایت ما به صورت کامل طراحی می شود.

شما با دریافت پکیج طراحی سایت یک دوره آموزشی مدیریت وبسایت رو نیز به صورت رایگان دریافت می کنید تا به سادگی بتوانید سایت خود را ویرایش کنید.

شما قبل از پرداخت نسخه الکترونیک قرارداد رو مشاهده و تایید می کنید و سپس پس از ثبت سفارش نسخه فیزیکی قرارداد شما همراه با مهر و امضا شرکت ، خدمت شما ارسال می شود.

سوالات مرتبط با خدمات سئو و محتواگذاری

هر دو خوب هستند و بستگی به هدف افراد دارد. اگر می‌خواهید سایت شما سریع‌تردر رتبه‌های برتر گوگل ظاهر شود، باید از نبلیغات گوگل(گوگل ادوردز) استفاده کنید. اما این نکته را در نظر بگیرید که تبلیغات گوگل موقتی است و مدت زمان آن به هزینه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اید، وابسته است. قرار گرفتن در رتبه‌های برتر گوگل از طریق سئو و بهینه‌سازی سایت، نیاز به زمان بیشتری دارد و در مدت طولانی‌تری رسیدن به آن ممکن خواهد بود اما نسبت به تبلیغات گوگل بسیار ماندگارتر می‌باشد.

زمان رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله‌ی این موارد می‌توانیم به کلمات کلیدی مورد نظر و میزان رقابت بر سر این کلمات کلیدی، عمر دامنه، فعالیت‌های انجام شده بر روی سایت پیش از خرید پلن سئوسازی، تصمیم گوگل و … اشاره کنیم. اما در حالت کلی، میانگین زمان لازم و رتبه‌های تخمینی طی پیش قرارداد در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد.

بله، برای این مورد کافی است با کارشناسان سوشیاوب تماس بگیرید. در این صورت یک بررسی و آنالیز کلی از سایت شما و کلمات کلیدی مورد نظرتان انجام می‌شود و مواردی از جمله مدت زمان لازم، هزینه‌ی انجام پروژه و تخمین رتبه‌ی نهایی در قالب یک پیش قرار داد در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بله، کارشناسان سئو سوشیاوب کلمه کلیدی مورد نظر شما را بررسی کرده و در صورت وجود گزینه‌های بهتر، با بیان دلیل، آن را با شما در میان می‌گذارند.

خیر ما در سوشیاوب جهت رفاه شما عزیزان امکان پرداخت اقساطی رو برای شما در نظر گرفته ایم.

استراتژی محتوا به برنامه‌ریزی، توسعه و مدیریت محتواها به صورت نوشتاری و یا در رسانه های مختلف اشاره می‌کند. استراتژی محتوا می‌تواند به معنای:” رساندن محتوای خوب به کاربری که به آن نیاز دارد” هم باشد.

استراتژی تولید محتوا به معنای پروسه ای برای تولید محتوا ، ذخیره و توزیع محتوا طبق برنامه‌ای منظم و مشخص و برای مخاطبانی از قبل تعیین شده است ولی بازاریابی محتوا در واقع راهکاری برای جذب مشتری و فروش محصولات از طریق ایجاد محتوای ارزشمند است. بازاریابی محتوا زمانی می‌تواند بیشترین تاثیر خود را داشته باشد که یک استراتژی محتوایی قوی داشته باشید.

تولید محتوا همواره باید براساس اصول سئو و کاربر پسند باشد. اگر تولید محتوای شما توسط یک شرکت معتبر انجام شود هر دو مورد رعایت خواهند شد و این به این معناست که علاوه بر رعایت معیارهای گوگل محتوا به گونه‌ای تولید خواهد شد که کاربرپسند باشد.

تولید محتوا همواره باید براساس اصول سئو و کاربر پسند باشد. اگر تولید محتوای شما توسط یک شرکت معتبر انجام شود هر دو مورد رعایت خواهند شد و این به این معناست که علاوه بر رعایت معیارهای گوگل محتوا به گونه‌ای تولید خواهد شد که کاربرپسند باشد.